Ads Top

Lo imperdonable | Świat Telenowel #31

Dzień dobry! Zapraszam na nowy cykl serii ,,Świat Telenowel”, w którym przyjrzymy się telenowelom, które nie były emitowane w Polsce. Zaczynamy od czegoś niewybaczalnego....
,,Lo imperdonable” – meksykańska telenowela z 2015 roku, wyprodukowana przez Salvadora Mejíę dla Televisy. W rolach głównych Ana Brenda Contreras, Iván Sánchez, Grettell Valdez i Sergio Sendel. Tematem przewodnim serialu jest piosenka Chayanne –  ,,Tu respiración”.
Martín otrzymuje niepokojący list od brata. Demetro prosi w nim, żeby czym prędzej przybył na hacjendę i wyciągnął go z piekła. Po przyjeździe dowiaduje, że ten popełnił samobójstwo z powodu kobiety. Przepełniony goryczą przysięga nad grobem brata, że pomści jego śmierć. Posłuży mu do tego niecny plan: odszuka winną, rozkocha ją w sobie, aby następnie zgotować je takie samie piekło, jakie ona urządziła Demetrowi. Wskazówką do odnalezienia winowajczyni jest naszyjnik z wygrawerowanym nazwiskiem „V Prado Castelo”. Dotarcie do rodziny Prado Castelo okazuje się bardzo proste. Są właścicielami jednej z największych firm jubilerskich w kraju. Martín zaprzyjaźnia się z Emiliano, jej jedynym spadkobiercą, który właśnie powrócił do Meksyku po dwóch latach nieobecności. Pojawia się na przyjęciu powitalnym, gdzie poznaje jego dwie urocze kuzynki Verónicę i Virginię. Martín zakochuje się w Verónice od pierwszego wejrzenia. Nie przypuszcza nawet, że kobieta ma wieloletniego adoratora w osobie Emiliano, który żywi ogromną nadzieję na poślubienie kuzynki. Zupełnie inne plany ma Virginia. Zazdrosna o siostrę kobieta jest gotowa na każdą podłość, by odsunąć od niej Emiliano i zdyskredytować ją w oczach Martína. Wątpliwości Martína rozwiewają się, gdy Virginia wmawia mu, że jego siostra sypiała z wieloma mężczyznami. Mężczyzna błędnie obwinia Verónicę o śmierć brata i rozpoczyna swoją zemstę. Zdobywa jej rękę i kłamstwami ściąga na rodzinną hacjendę, żeby ją tam więzić.
Bohaterowie ,,Lo Imperdonable”
Ana Brenda Contreras – Verónica
Iván Sánchez – Martin
Grettell Valdez – Virginia
Sergio Sendel – Emiliano
Czy podoba się Wam pomysł, aby w serii ,,Świat Telenowel były opisywane telenowele, które jeszcze nie były emitowane w Polsce, a polscy widzowie chcieliby je zobaczyć?
Nowy post już wkrótce. O jakiej telenoweli chcielibyście przeczytać? Zostawcie swoją propozycję w komentarzu. 

Polub nas na Facebooku i zaobserwuj na Instagramie
Facebook mmusicmonster
Instagram @mmusicmonster

Brak komentarzy:

Dziękuję za komentarz :)

Obsługiwane przez usługę Blogger.