Ads Top

Nowość od Månsa Zelmerlöwa

Dziś światło dzienne ujrzał nowy singiel szwedzkiego wokalisty, świetnie znanego na MusicMonster - Månsa Zelmerlöwa. Piosenka nosi tytuł ,,We can be the Rulers.
Utwór został nagrany dla szwedzkiej pływaczki, mistrzyni olimpijskiej Sary Sjöström.
- ,,Mam nadzieje, że ta piosenka będzie motywacją dla Sary na Mistrzostwach Świata w Budapeszcie - powiedział Måns w jednym z wywiadów.
Kilka słów o Sarze Sjöström
Sarah Sjöström – szwedzka pływaczka specjalizująca się w stylu motylkowym i dowolnym, mistrzyni olimpijska, czterokrotna mistrzyni świata i dziesięciokrotna mistrzyni Europy, rekordzistka świata na 50 i 100 m stylem motylkowym oraz 100 m stylem dowolnym. W 2016 roku startując na Igrzyskach Olimpijskich w Rio na dystansie 100 m stylem motylkowym zdobyła swój pierwszy olimpijski medal. Wyścig ukończyła na pierwszym miejscu z czasem (55,48) bijąc przy tym rekord olimpijski oraz własny rekord świata ustanowiony rok wcześniej na mistrzostwach świata.